درباره ما

شرکت آروین دال ایرانیان (گراند) که در سال 1392 فعالیت خود را  آغاز نموده، مجموعه ای جوان در صنعت تاسیسات استان کرمان محسوب می شود. اما این گروه جوان، پرتلاش و خلاق گرد هم آمده اند تا طرحی نو در صنعت تهویه مطبوع استان کرمان ایجاد کنند. گراند، ایده های نو با پشتکار و خلاقیت جوانان می باشد.

حیطه تخصصی این شرکت در طراحی بهینه سیستم های انتقال هوا و توزیع آن و یکپارچه سازی سیستم های تهویه مطبوع در پروژه های مسکونی، تجاری و اداری و همچنین برگزاری دوره های آموزشی، کارگاهی و سمیناری در استان می باشد. این شرکت همچنین در کنار طراحی، مشاوره، فروش و اجرا، تامین و تجهیز پروژه های تهویه مطبوع را مطابق با میزان سرمایه گزاری و برندهای موجود در بازار را نیز به کارفرمایان محترم ارائه می دهد. این شرکت در جهت کاهش معضل ناهماهنگی در سیستم های تهویه مطبوع با سایر تاسیسات و همچنین معماری موجود، به هماهنگ سازی و مدیریت یکپارچه طرح تهویه مطبوع با استفاده از سیستم نوین IHM نموده است.

این شرکت امیدوار است تا در پرتو ایزد تعالی، با اتکاء به نیروهای جوان، پرتلاش و خلاق خود با حضور در پروژه های شاخص استان کرمان به عنوان یک شرکت مهندسی و توانمند در صنعت تهویه مطبوع کشور، در راه رسیدن به اهداف عالیه خود گام بردارد.

اشتراک خبر نامه